Уроки англійської мови у Львові Друк

Групове навчання англійської мови:

Групу складають від 3 до 10 осіб.
Існують декілька програм у вивченні англійської мови, а саме:

1. General English!!! (найбільш поширена) – один семестр включає: 33 заняття по 1.20 год. Це 2 базові заняття на тиждень. + 2 безкоштовні факультативи.
Ця програма передбачена для тих хто хоче швидко оволодіти загальновживаною розмовною англійською мовою. В цей курс входить як загальновживана, так і спеціалізована лексика (побут, дозвілля, туризм, медицина, наука, бізнес, економіка та ін.)

2. Quick English – один семестр включає: 48 занять по 1.20 год. Це 3 базові заняття на тиждень. + безкоштовні факультативи.
Більш інтенсивна програма для дуже швидкого оволодіння мовою. Також включає, як General English, різнобарвну лексику та теми. Цю програму обирають ті, хто в скорім часі їде на навчання або працю за кордон.

3. Business English – один семестр включає: 33 заняття по 1.20 год. Це 2 базові заняття на тиждень. + безкоштовні факультативи. Ця програма розрахована для ділових людей, а саме, для тих, в кого ділові переговори є на першому місці. В основі лежить ділова лексика та діалоги.

Безкоштовні факультативи з англійської:

Speaking lesson – уроки розмовної англійської мови відбуваються у Львові кожного тижня. Практикування розмовного аспекту мовлення є невід’ємною частиною кращого оволодіння мовою. Також в навчальному процесі частково беруть участь носії мови. Періодично запрошуємо для обміну досвідом і знаннями мовні клуби для обговорення тих чи інших актуальних тем.

Video Club – цей факультатив консолідує тих, кому небайдужі новинки зарубіжної кінематографії. Перегляд фільмів на цих заняттях проводиться мовою оригіналу з використовуванням титрів за бажанням студентів. Сприйняття мови на слух є також важливим аспектом у володінні та розумінні мови. В нашій школі є велика відеотека найновіших фільмів мовою оригіналу і кожен наш студент може безкоштовно користуватися нею.

А також англійська для дітей

Більше
 

створення сайтів Львів
Розробка
сайту

© Language Step. Всі права застережено