(032) 253-06-20, (097) 747-16-20, (093) 813-25-56

Англійська для дітей та інші мовні курси Друк

Англійська для дітей віком від 3 до 4,5 років

(англійська мова)

Навчання діток цієї вікової групи відбувається двічі на тиждень в цікавій ігровій інтерактивній формі. Ми вміло стараємося поєднати процес навчання та ігор. В даній віковій категорії головною метою є розвиток усного зв’язного мовлення, окрім цього, діти розвивають пам’ять, вчаться малювати, танцювати, співати, декламувати віршики та здобувають початкові навики письма. Ці заняття іноземної мови – це перший крок дитини у мовний світ, в результаті яких діти збагачують своє уявлення про оточуюче середовище, що веде до активного взаємного спілкування.
Тривалість заняття: 2 рази на тиждень по 45 хв.

Вартість: 200 грн./міс.

Для дітей віком від 5 до 6 років

(англійська, німецька та іспанська мови)

Навчання діток цієї вікової групи відбувається тричі на тиждень. Тут також застосовується ігрова та інтерактивна форма, яка є водночас цікавою і максимально ефективною. Програмою передбачено різні розвиваючі методики, які стимулюють дітей до вивчення мови. Використовуємо програми Оксфордського університету, підручники яких є адаптовані для даної вікової групи. Відвідуючи наші курси дитина поступово готується до шкільних занять і їй в подальшому непотрібно звикати до класу та інших діток, швидше розвиваються комунікативні та лідерські якості.

Тривалість заняття: 3 рази на тиждень по 45 хв.

Вартість: 250 грн./міс.

Для дітей віком від 6 до 13 років

(англійська, німецька, та іспанська мови)

Навчання школярів цієї вікової групи відбувається двічі на тиждень, оскільки вони вивчають іноземну мову у школі і цього є достатньо для створення мовного середовища. Тут використовуємо підручники всесвітньо відомих видавництв: OXFORD, MACMILLAN, LONGMAN, HUEBER, KLET.
Тривалість заняття: 2 рази на тиждень по 60 хв.

Вартість: 200 грн./міс.

Поділ на групи:

  • “Малятка” 3-4.5 років;
  • “Дошкільнята” 5-6 років;
  • “Школярі” 1-2 класи;
  • “Школярі” 3-4 класи;
  • “Школярі” 5-6 класи;
  • “Школярі” 7-8 класи.
 

створення сайтів Львів
Розробка
сайту

© Language Step. Всі права застережено