(032) 297-03-00, (097) 747-16-20, (093) 559-13-80
Новини школи іноземних мов
ЛІТНІЙ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР Друк

Детальніше...Школа іноземних мов «Language Step» запрошує всіх охочих взяти участь у літньому англомовному таборі (English Summer School) у мальовничому смт Брюховичі на базі Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського (УГКЦ).

Англомовний літній табір – це соціальна ініціатива школи іноземних мов «Language Step» і Василіанського інституту філософсько-богословських студій, яка передбачає створення доступної можливості вивчення англійської мови для учнів та студентів.

На Вас чи Ваших дітей чекає дев’ять незабутніх днів відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з першокласними викладачами та носіями мови із США, Великої Британії, Австралії та Канади. У навчальному процесі братимуть участь викладачі Українського католицького університету та брати й отці василіани! Спілкування упродовж всього навчання відбуватиметься лише англійською. Протягом дев’яти днів Ви чи Ваші діти забудете українську.

Батьки зможуть спостерігати онлайн за своїми чадами через фото- та відеозвіти на сайті школи іноземних мов «Language Step».


Організатори можуть змінювати умови дисконтної програми.

Детальніше...
 
ОСІННІЙ семестр / НАБІР ПРОДОВЖЕНО ДО 24 ВЕРЕСНЯ Друк

З 22 серпня по 24 вересня мовна школа «Language Step» проводить набір на навчання в осінньому семестрі з англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської, чеської, турецької та інших мов. Ця програма складається з 30 занять тривалістю по 80 хв. + 15 Факультативних занять для англійської мови "Speaking Lesson" з носієм мови. Заняття відбуваються 2-чі на тиждень у вечірній час. Реєстрація до 24-го вересня !!! Початок навчання з 25 вересня (3.5-4 міс.). Наголос робимо на розмовний аспект мовлення! У процесі навчання беруть участь носії мови! У процесі навчання використовуються новітні комунікативні програми навчання з відео-уроками. Використовуємо оригінальні навчальні програми видавництв мови, яку вивчаєте!!! У навчальній програмі є також додаткові факультативні заняття з носіями мови !!!

АКЦІЯ!!! КУРС з польської мови  -  1900 грн.  СПІШИ, РЕЄСТРУЙСЯ! Місця обмежені!!!

НаБІР ПРОДОВЖЕНО ДО 24 ВЕРЕСНЯ!!! НОВІ ГРУПИ !!!


Приєднуйся та спілкуйся більше !!! ЗРОБИ КРОК ДО УСПІХУ !!! Діє система ЗНИЖОК !!!

Загальна вартість навчання - від 1900 грн./курс. + підручники - від 210 грн.

Для тих, хто в нас навчався ЗНИЖКА - 10 %

Перші 3-ри пробні заняття (не підходить - кошти повертаєм) !!!


 


© Language Step. Всі права застережено