Неправильні дієслова англійської мови Друк

Ваш викладач англійської задала вивчити, приблизно таку немалу табличку неправильних дієслів англійської мови і за пару днів вас очікує тест? Не засмучуйтесь! Викладач має рацію, без них не обійтися. Але якщо не любите зазубрювати, то завдяки чудовому сервісу, це можна зробити цікавіше, майже в ігровій формі. Нижче є можливість вчити чи тестуватися в 4 різних режимах. Можна переглядати електронні картки, можна писати почуті слова. Тепер відомо як ці дієслова вимовляти вірно, та й вчити цікавіше, можна навіть на роботі, не відриваючися від комп'ютера :)

Детальніше...
 
Поради для вивчення іноземної мови Друк

Вивчення іноземної мови можна починати двома способами: через усну мову та через читання. Перший шлях (якщо у вас є можливість вибирати) швидше підійде людям з хорошою механічною пам’яттю, хорошим слухом і імітаційними здібностями (особливо – дітям).

Другий шлях може більше сподобатися людям з хорошою логічною пам’яттю, схильністю до логічного мислення, аналізу та зіставлення.

Але з чого б ви не починали, освоїти потрібно всеодно всі види мовної діяльності: говір, лист, розуміння, переклад. Спробую відповісти на два питання, які найчастіше задають мої дорослі учні: як вивчати слова і як «розговоритися», переступити бар'єр скутості.

Детальніше...
 


створення сайтів Львів
Розробка
сайту

© Language Step. Всі права застережено