TOEFL, IELTS та інші тести
TOEFL у Львові Друк

(Test of English as a Foreign Language) – це тест на знання англійської як іноземної

Результат тесту вимагається при вступі до навчальних закладів у країнах, де державною мовою є англійська, або при працевлаштуванні в міжнародних компаніях та організаціях. Необхідний для участі в стипендійних програмах.

Для отримання оцінки потрібно виконати по одному завданню з кожного розділу: Reading, Listening, Writing, Speaking. Кожний з цих розділів оцінюється по 30 балів, що в сумі становить 120 балів.

Цей тест визнається більш ніж 6000 навчальними центрами світу, що робить його найпоширенішим тестом на знання англійської мови у світі.

Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це тест на знання англійської як іноземної. Результат тесту вимагається при вступі до навчальних закладів у країнах, де державною мовою є англійська, або при працевлаштуванні в міжнародних компаніях та організаціях. Необхідний для участі в стипендійних програмах. Для отримання оцінки потрібно виконати по одному завданню з кожного розділу: Reading, Listening, Writing, Speaking. Кожний з цих розділів оцінюється по 30 балів, що в сумі становить 120 балів.

Цей тест визнається більш ніж 6000 навчальними центрами світу, що робить його найпоширенішим тестом на знання англійської мови у світі. Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років.


 
IELTS у Львові Друк

(International English Language Testing System) – це один з провідних міжнародних іспитів з англійської мови, який здають ті, хто збирається емігрувати чи навчатися в англомовному середовищі. Він визначає рівень володіння чотирьох основних аспектів мовлення:

  • listening (аудіювання, сприйняття на слух);
  • reading – читання;
  • writing – писання;
  • speaking – розмовний аспект.

IELTS необхідно здавати всім хто планує подавати документи на еміграцію в Канаду, Австралію, Нову Зеландію, поступати на навчання в канадські, австралійські, американські, новозеландські, британські чи ірландські університети.

 
DELF/DALF Друк

(Diplôme d’Etudes en Langue Française/Diplôme Approfondi de Langue Française) – це тести на міжнародні дипломи, які видаються французьким Міністерством державної освіти.

Ці тести оцінюють рівень знання, компетентності, що потрібні для навчання у французьких університетах. Дані тести включають тестування чотирьох аспектів:

  • аудіювання, сприйняття на слух;
  • читання;
  • писання;
  • розмовний аспект.
 
TestDaF Друк

(Test Deutsch als Fremdsprache) – це мовний тест, який належить до високого рівня і прирівнюється до рівнів В2 та С1 відповідно до шестирівневої шкали вмінь.

Він приймається усіма вузами Німеччини, як підтвердження рівня володінняи мовою, що є достатнім для навчання у вузі.

В цьому тесті також враховуються володіння мовою в чотирьох аспектах (по аналогії див. DELF/DALF та IELTS).

 


створення сайтів Львів
Розробка
сайту

© Language Step. Всі права застережено