TOEFL у Львові Друк

(Test of English as a Foreign Language) – це тест на знання англійської як іноземної

Результат тесту вимагається при вступі до навчальних закладів у країнах, де державною мовою є англійська, або при працевлаштуванні в міжнародних компаніях та організаціях. Необхідний для участі в стипендійних програмах.

Для отримання оцінки потрібно виконати по одному завданню з кожного розділу: Reading, Listening, Writing, Speaking. Кожний з цих розділів оцінюється по 30 балів, що в сумі становить 120 балів.

Цей тест визнається більш ніж 6000 навчальними центрами світу, що робить його найпоширенішим тестом на знання англійської мови у світі.

Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це тест на знання англійської як іноземної. Результат тесту вимагається при вступі до навчальних закладів у країнах, де державною мовою є англійська, або при працевлаштуванні в міжнародних компаніях та організаціях. Необхідний для участі в стипендійних програмах. Для отримання оцінки потрібно виконати по одному завданню з кожного розділу: Reading, Listening, Writing, Speaking. Кожний з цих розділів оцінюється по 30 балів, що в сумі становить 120 балів.

Цей тест визнається більш ніж 6000 навчальними центрами світу, що робить його найпоширенішим тестом на знання англійської мови у світі. Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років.


Більше
 

створення сайтів Львів
Розробка
сайту

© Language Step. Всі права застережено